В харківському дербі визначився чемпіон України з жіночого футболу

fytbol0001Футболістки «Житлобуд-2» здобули золоті медалі жіночого чемпіонату України в Вищій лізі сезону 2019-2020 років. Долю золотих нагород визначив матч між лідерами чемпіонату харківськими клубами «Житлобуд-1» та «Житлобуд-2», який відбувся 26 липня. Переможцями в даному протистоянні з рахунком 2:0 стали гравці «Житлобуд-2».

На початку другого тайму автоголом відзначилася Єлизавета Костюченко, а через декілька хвилин Яна Малахова подвоїла рахунок. Незважаючи на усі спроби «Житлобуд-1» відігратися, рахунок на табло до кінця матчу не змінився.

Таким чином, за тур до закінчення чемпіонату «Житлобуд-2», набрав 48 очок, став недосяжним для суперників і достроково оформив чемпіонське звання, яке стало третім в історії клубу.

В свою чергу, чемпіон минулого сезону «Житлобуд-1» став срібним призером. Бронзові нагороди нинішнього сезону також достроково здобула команда «Восход» з селища Стара Маячка, Херсонської області.