Гонщики «Лідера» впевнено виграли етап Кубка України

kartingЗ 24 по 26 липня в Полтаві відбувся другий етап національного Кубка з автоспорту картинг, на якому харків'яни завоювали дві золоті та бронзову медалі. Гонщики харківського клубу «Лідер», знову довели свою назву, ставши переможцями чергових змагань. В самому швидкісному класі машин «KZ-2» за підсумками двох фіналів перше місце впевнено посів В'ячеслав Путятін, випередивши суперника з Києва, який став срібним призером даного етапу.

В свою чергу, місця з третього по п'яте дісталися гонщикам «Лідера». Третім фінішував Микита Фурніке, четверте місце посів Олександр Дерюга, п'яте - Андрій Одиниця. Ще один харківський гонщик Кирило Абсалямов фінішував в даному класі 13-им.

Ще одну перемогу харків'яни завоювали в класі «Піонер Н». Золота медаль дісталася Станіславу Дьячині.

Варто також відзначити вдалий дебют самого юного пілота команди Іллі Гнатенко, який виступав в класі машин «Комер-мікро». Ілля прийшов до фінішу шостим.

Тепер на гонщиків «Лідера» очікує другий етап чемпіонату України, який з 31 липня по 2 серпня також пройде в Полтаві на спорткомплексі «Лтава».