ЖФК «Житлобуд-2» отримав золоті нагороди чемпіонату України

ЖФК «Житлобуд-2» отримав золоті нагороди чемпіонату України
Фото

31 липня у Харкові на стадіоні «Сонячний» відбулася остання гра цього сезону для чемпіонок України з жіночого футболу та нагородження переможниць. Суперниками харків’янок став клуб «Маріуполь». Гравці «Житлобуд-2» впевнено впоралися з поставленими завданнями та закріпили своє чемпіонство, розгромив суперниць з рахунком 7:1.

По закінченню матчу відбулося урочисте нагородження золотими медалями та чемпіонським кубком.

Нагородили команду заступник голови Харьківської облдержадміністрації Євгеній Грицьков, перший заступник голови Харківської облради, голова Харківської обласної асоціації футболу Віктор Коваленко, перший віце-президент УАФ Вадим Костюченко та член Виконкому Харківської обласної асоціації футболу Олександр Нечипоренко.

Євгеній Грицьков привітав учасників матчу та передав вітання голови Харківської облдержадміністрації Олексія Кучера команді «Житлобуд-2», побажав їм наснаги та подальших перемог.

Нагадаємо, що «Житлобуд-2» достроково виборов золоті медалі цього сезону, перегравши в передостанньому турі з рахунком 2:0 основного суперника - харківський клуб «Житлобуд-1», який, відповідно, став срібним призером цього сезону.

Також зазначимо, що для ЖФК «Житлобуд-2» це треті золоті медалі чемпіонату України в історії.