У Львові пройшов чемпіонат України зі стрільби з лука

strilbazlykaЗ 12 по 16 вересня 2020 року в місті Львів проходив чемпіонат України зі стрільби з лука серед юніорів 2000 р.н. та молодших. У змаганнях брали участь спортсмени з 9 областей України. Учасники змагалися у категорії класичного та блочного луку. Перший комплект медалей розігрувався серед змішаних команд. У класичному луці харків’яни – Аристова Олександра та Каменський Володимир стали срібними призерами чемпіонату, випередивши команду Львів-1.

У класичному луці у особистій першості серед юніорок харків’янка Третякова Ірина, стала бронзовою призеркою чемпіонату.

У командних змаганнях у класичному луці чемпіонами України серед юніорів стала команда Харківська-1 у складі майстрів спорту України, вихованців КЗ ХМ СДЮСШОР «Комунар» - Дюняшев Микита, Каменський Володимир, Сергієнко Андрій. Серед юніорок командній першості бронзу здобула команда Харків-1 у складі: Аристова Олександра (КМС), Оніщук Валерія (МСУ), Третякова Ірина (МСУ).

Харківська спортсменка, студентка ХДВУФК№1, Аристова Олександра, на даному чемпіонаті вперше виповнила норматив Майстра спорту України зі стрільби з лука у кваліфікаційному раунді 70м+70м., набравши 626 очок.

У загальному заліку, збірна команда Харківської області посіла II місце.