Харківські скелелази – переможці чемпіонату України

Харківські скелелази – переможці чемпіонату України
Фото

З 10 по 14 вересня 2020 року в Харкові відбувся чемпіонат України зі скелелазіння, за підсумками якого на рахунку харків’ян десять нагород, в тому числі дві золоті. Чемпіонат України пройшов у трьох видах та складався з двох етапів. Спочатку в Маріуполі відбувся чемпіонат України з виду швидкість, на якому, нагадаємо, харків’янин Богдан Ботнар завоював срібну медаль серед чоловіків. У Харкові були розіграні медалі у видах трудність та болдеринг.

Участь в змаганнях приймали спортсмени з 11 регіонів України, а за їх підсумками скелелази Харківської області завоювали 2 золоті, 3 срібні та 5 бронзових нагород.

В болдерингу харків’янин Леонід Осадчий посів друге місце серед чоловіків, поступившись Костянтину Павленко з Одеської області, а Маргарита Захарова стала другою серед жінок, поступившись «золотом» Тетяні Колкотиній з Дніпропетровської області.

Крім того в виді болдеринг на рахунку харківських спортсменів була і бронзова медаль, яку завоювала Дар’я Нестеренко.

В дисципліні трудність Маргарита Захарова також посіла друге місце, поступившись Євгенії Казбековій з Дніпропетровської області.

В свою чергу Леонід Осадчий та Ксенія Захарова стали в трудності бронзовими призерами.

За підсумками трьох дисциплін в багатоборстві чемпіонами України стали Леонід Осадчий та Маргарита Захарова. А Ксенія Захарова та Дар’я Нестеренко розділили третє місце.