Харківські велогонщики успішно виступили на домашніх чемпіонатах України

Харківські велогонщики успішно виступили на домашніх чемпіонатах України
Фото

З 17 по 20 вересня у Харкові відбувся командний чемпіонат України та чемпіонат України серед спортсменів до 23 років з велоспорту маунтенбайк, на яких харків’яни здобули дев’ять нагород, в тому числі чотири золоті.  Участь в змаганнях приймали 111 велогонщиків з 14 областей країни, а за його підсумками на рахунку Харківської області 4 золоті, 1 срібна та 4 бронзові медалі.

В змаганнях U23 на рахунку харків’ян золота та бронзова нагорода. Чемпіоном серед чоловіків став Олександр Курило, а серед жінок Аліна Богдан посіла третє місце. Перемогу серед жінок одержала Марина Алтухова з Донецької області.

Інші медалі були здобуті на командному чемпіонаті України, який пройшов в усіх вікових категоріях.

Аліна Богдан посіла перше місце в складі збірної команди спортсменок з різних областей.

В свою чергу Олександр Курило, Ілля Рибін та Артур Константинов в складі команди Харківської області посіли перше місце серед юніорів.

Єгор Волков, Роман Кришевський, Андрій Крючков та Дмитро Гужва перемогли серед юнаків Тетяна Черкашина, Софія Сухопалова, Софія Звєрєв та Каріна Гейда посіли друге місце серед дівчат, а Кристина Курах в цій віковій категорії стала бронзовою призеркою в складі збірної команди Харківська-Рівненська області.

Михайло Сало, Роман Циркунов, Тихон Романченко та Вадим Майданник посіли третє місце серед молодших юнаків, а Юлія Дворецька, Катерина Велика та Ольга Давидова – третє місце серед молодших дівчат.