На Харківщині відкрили Європейський тиждень спорту

На Харківщині відкрили Європейський тиждень спорту
Фото

Урочистості, присвячені початку Європейський неділі спорту, відбулися 23 вересня в спорткомплексі Харківського національного педагогічного університету. Даний вищий навчальний заклад завжди пишався своєю спортивної історією. З Харківським педагогічним університетом пов’язані імена багатьох наших видатних спортсменів та олімпійців, в тому числі справжніх легенд світового спорту Марії Гороховської, Леоніда Жаботинського, Юрія Пояркова, Юрія Венгеровського та багатьох інших. Тому свято відкриття тижня спорту пройшло саме в стінах цього ВУЗу.

Під час урочистої церемонії від імені голови Харківської облдержадміністрації Олексія Кучера з початком Європейського тижня спорту привітала усіх присутніх тимчасово виконуюча обов'язки начальника Управління у справах молоді та спорту Юлія Подзолкова.

«Спорт гартує характер, спорт формує особистість, спорт навчає ставити мету та досягати її. Спорт навчає нас гідно приймати удари та поразки. Спорт – це запорука не тільки здорового тіла, а й запорука дружби, миру, взаємної підтримки, взаємної допомоги», - зазначила Юлія Вікторівна та подякувала керівництву педагогічного університету за можливість та сприяння проведення цього свята.

Під час свята відкриття студенти університету змогли поспілкуватися з видатними харківськими спортсменами, учасниками Олімпійських ігор різних часів, в тому числі з дворазовою олімпійською чемпіонкою з легкої атлетики Людмилою Джигаловою.

Крім того студенти-спортсмени педагогічного університету провели показові виступи, а також був підведений підсумок конкурсу малюнку «Спорт у житті людини очима дитини», переможці якого отримали подарунки від Національного Олімпійського комітету.

Як зазначив голова відділення НОК України в Харківській області Віктор Христоєв, олімпійські традиції продовжують жити на Харківщині та зокрема в Національному педагогічному університеті, серед студентів якого сьогодні також є претенденти на участь у Олімпійських іграх в Токіо.

Європейський тиждень спорту – це символ європейської ідеї, об’єднаної Європи, європейської інтеграції у сфері спорту, який призначений для всіх, незалежно від віку і рівня фізичної підготовки. В цьому році він проходитиме з 23 по 30 вересня.