Харківський борець переміг на чемпіонаті України

borbaОдну золоту, три срібні та три бронзові медалі здобули харків’яни на чемпіонаті України з вільної боротьби серед чоловіків до 23 років, який з 25 по 27 вересня відбувся у Києві. Єдину золоту медаль даного чемпіонату Харківщині приніс Каміль Керимов. У ваговій категорії до 61кг він дійшов до фіналу, де переміг Артема Кривенко з Полтавської області.

У вазі до 65кг харківський борець Павло Визір став срібним призером, поступившись у фіналі Еріку Арушаняну з Херсонської області.

В свою чергу, Адлан Батаєв завоював «срібло» у вазі до 74кг, поступившись у фінальній схватці Денису Павлову з Київської області.

Ще одну срібну медаль Харківщині приніс Мухаммед Алієв, який у ваговій категорії до 79кг через травму не зміг продовжити фінальний поєдинок. Чемпіоном в цій вазі став Євгеній Кириченко з Хмельницької області.
Бронзовими призерами чемпіонату стали: Денис Бороган (вагова категорія до 65кг), а також Гліб Гринченко та Володимир Кочанов (обидва вагова категорія до 92кг).

Попереду на спортсменів чекає відкритий Кубок України з вільної боротьби серед чоловіків та жінок, проведення якого планується з 15 по 19 жовтня у Києві.