Харків’янка перемогла на Кубку України зі стрибків на акробатичній доріжці

dorigkaЗ 23 по 27 вересня 2020 року в місті Генічеськ, Херсонської області, відбулися Кубок України серед дорослих та Всеукраїнські змагання зі стрибків на акробатичній доріжці, на яких спортсмени Харківщини завоювали 2 золоті та 4 бронзові нагороди. Участь в змаганнях приймали 204 спортсмени з 11 областей України, які розіграли медалі в чотирьох вікових групах.

В Кубку України де за програмою майстрів спорту виступали спортсмени 2007 року народження та старше, впевнену перемогу в багатоборстві серед жінок одержала харків’янка Софія Теплухіна. Крім того на рахунку Софії була золота медаль в другій вправі та бронзова нагорода в командних змаганнях разом з Катериною Федотою, Катериною Жуковою та Русланою Кваченко.

Руслана Кваченко також стала бронзовою призеркою Кубка України в першій вправі.

Паралельно Кубку України відбулися Всеукраїнські змагання зі стрибків на акробатичній доріжці, на яких харківські спортсмени завоювали дві бронзові нагороди. Максим Комісаров посів третє місце серед юнаків 2008-2009 років народження, а Владислава Меншун – серед дівчат 2012-2013 років народження.

Зазначимо, що з 27 по 31 жовтня в Харкові відбудеться чемпіонат України зі стрибків на акробатичній доріжці серед юніорів.