Харків’яни зібрали врожай медалей на чемпіонаті України з козацького двобою

Харків’яни зібрали врожай медалей на чемпіонаті України з козацького двобою
Фото

136 нагород, майже половина з яких золоті. З таким здобутком повернулася збірна Харківської області з чемпіонату України з козацького двобою, який з 2 по 4 жовтня 2020 року відбувся у Києві. Участь в змаганнях приймали 650 спортсменів з 16 регіонів країни, які розіграли медалі в усіх вікових категоріях. За підсумками чемпіонату на рахунку збірної Харківської області були 63 золоті, 45 срібних та 28 бронзових медалей, а також перше місце в загальнокомандному заліку.

Успішно виступили на чемпіонаті Артур Чорний та Дмитро Смеречинський, які змагалися і серед юніорів, і серед дорослих, та здобули по чотири нагороди в розділах «забава» та «борня-1». Артур став чотириразовими чемпіоном у ваговій категорії понад 85кг, а Дмитро – у вазі до 60кг.

В свою чергу, в змаганнях серед дорослих, в самому потужному розділі «герць-3», який є аналогом ММА, чемпіонами України стали харків’яни Дмитро Коленов (вагова категорія до 77кг), Владислав Никищенко (вагова категорія до 60кг) та Ярослав Чокобок (вагова категорія до 56кг).

Спортсмени, які посіли перші та другі місця, попали до складу збірної команди України, і будуть готуватись до участі в чемпіонаті світу, проведення якого планується у Харкові з 4 по 6 грудня 2020 року.