Харків’янки здобули перемоги на домашньому чемпіонаті України з боксу

Харків’янки здобули перемоги на домашньому чемпіонаті України з боксу
Фото

З 29 вересня по 3 жовтня у Харкові відбулися Кубок України з боксу серед жінок та чемпіонат України з боксу серед жінок-молоді, юніорок та дівчат, на яких спортсменки Харківської області завоювали 20 медалей, в тому числі 9 золотих. Участь в змаганнях приймали понад 250 спортсменок з усієї країни, а за їх підсумками на рахунку харківських боксерок були 9 золотих, 5 срібних та 6 бронзових медалей.

Найуспішніше виступили юніорки (2004-2005 роки народження), на рахунку яких були 4 золоті, 2 срібні та 1 бронзова медалі чемпіонату України, а також перше загальнокомандне місце.

Перемоги здобули: Аліна Маляр (вагова категорія до 50кг), Ізабель Габорець (вагова категорія до 52кг), Марія Фонотова (вагова категорія до 63кг), Вероніка Накота (вагова категорія до 66кг)

Друге місце посіли Олександра Манько (вагова категорія до 54кг) та Марія Мартиненко (вагова категорія до 70кг).

Бронзовою призеркою стала Валерія Мещерякова (вагова категорія до 70кг).

В цій віковій категорії найкращою спортсменкою чемпіонату України визнана харків'янка Вероніка Накота.

В змаганнях серед дівчат (2006-2007 р.н.) збірна Харківської області завоювала 4 золоті та 1 бронзову медалі, та посіла друге загальнокомандне місце.

Чемпіонками стали: Анастасія Бурлак (вагова категорія до 42кг), Юлія Безфамільна (вагова категорія до 44кг), Юлія Ступакова (вагова категорія до 51кг) та Поліна Міщенко (вагова категорія до 54кг)

Бронзову медаль здобула Дарина Коваленко (вагова категорія до 38кг)

Крім того Поліна Міщенко стала кращою спортсменкою серед дівчат.

В змаганнях серед молоді (2002-2003 р.н.) три харківські спортсменки вийшли до фіналу, але здобути чемпіонські титули їм не вдалося. Анастасія Артц (вагова категорія до 48кг), Оксана Богатиренко (вагова категорія до 60кг) та Анастасія Вознюк (вагова категорія до 81кг) стали срібними призерками, а Софія Богданова посіла третє місце у вазі до 75кг.

В свою чергу, на Кубку України серед жінок на рахунку харків’янок була золота медаль, яку у ваговій категорії до 57кг здобула Юлія Циплакова. Також Юлія була визнана кращою спортсменкою Кубка України серед жінок.

Крім того на рахунку харків’янок були три бронзові нагороди національного Кубка, які завоювали Альона Гурьєва (вагова категорія до 48кг), Юлія Воропай (вагова категорія до 48кг) та Світлана Василевська (вагова категорія до 51кг).

Для юніорок та молоді дані змагання стали одним з етапів підготовки збірних команд України до чемпіонатів Європи, проведення яких в листопаді цього року планується в Болгарії та Чорногорії.

«Змагання вдалися, як ніколи. Усі області приїхали підготовлені, в гарній формі, незважаючи на те, що довгий час не було змагань. Поєдинки були дуже видовищними. Дуже порадували наші харківські спортсменки. Багато серед них чемпіонок та призерок. Дуже радує, що у нас жіночий бокс також виходить в лідери серед областей України, як і чоловічий. Це говоре про те, що є майбутнє. Тому ми дивимося з надією на розвиток жіночого боксу в Харкові та в цілому в Україні», - підвів підсумки змагань президент Федерації боксу Харківської області Леонід Задорожний.