У Харкові відбувся перший відкритий обласний турнір з футболу

fytbol9 жовтня 2020 року на площадках Харківського професійного коледжу спортивного профілю відбувся перший відкритий обласний турнір з футболу серед дівчат на Кубок голови облдержадміністрації. Участь в змаганнях приймали вісім команд з Харкова та міста Балаклеї, Харківської області, а також гості з Дніпра, Запоріжжя та Луганської області. Дівчата розіграли медалі в двох вікових категоріях: 2002-2003 років народження та 2005-2006 років народження.

За підсумками серед дівчат 2002-2003 років народження змагань місця розділилися наступним чином:

1. ХПКСП – Житлобуд-2 (Харків)
2. Житлобуд-1-КДЮСШ №8 (Харків)
3. Луганочка (Луганська область)
4. Збірна студентів (Харків)

Серед дівчат 2005-2006 років народження
1. Валькірії (Балаклея)
2. Житлобуд-1 (Харків)
3. Дніпро
4. Металург (Запоріжжя)

Під час урочистої церемонії нагородження учасників змагань привітав голова Харківської облдержадміністрації Олексій Кучер.

«Дівчата – ви великі молодці, що займаєтесь спортом. Ви все життя будете згадувати свої спортивні миттєвості та команду. Спорт закаляє, спорт дає можливість перемагати, формує цілеспрямованість, а це те, що вам дуже необхідно буде у житті», - зазначив Олексій Кучер і разом зі своїм заступником Євгеном Грицьковим та директором Харківського професійного коледжу спортивного профілю Анатолієм Поповим нагородив команди та кращих гравців турніру.

Кращими гравцями стали: Аліна Городецька (Житлобуд-2), Олександра Літус (Житлобуд-1), марія Дубова (Луганочка), Єлизавета Кузечьова (Збірна студентів), Анастасія Костева (Валькірії), Анастасія Ядикіна (Дніпро), Аліна Красінова (Металург) та Марина Птиціна (Житлобуд-1).

Крім того голова облдержадміністрації ознайомився з роботою, історією та інфраструктурою коледжу. Поспілкувався з керівництвом, тренерами і спортсменами. Вислухав їх проблеми та пропозиції, а також вручив двом вихованцям відділення важкої атлетики посвідчення майстрів спорту України, з побажаннями не зупинятися на досягнутому.