Збірна Харківської області з боксу перемогла на молодіжному чемпіонаті України

boksДев’ять медалей, в тому числі три золоті привезли харківські спортсмени з чемпіонату України з боксу серед молоді, який з 6 по 11 жовтня 2020 року відбувся у Хмельницькому. Участь в змаганнях приймали 160 боксерів з усіх областей України. Збірна Харківської області здобула 3 золоті, 2 срібні та 4 бронзові нагороди. Чемпіонами України стали:

- Микита Горбатенко (вагова категорія до 91кг). У фіналі здолав суперника з Вінницької області Володимира Кушніра.
- Ілля Тогобицький (вагова категорія до 75кг). У фіналі переміг Іллю Мельнічука з Одеської області.
- Данило Дрижак (вагова категорія до 49кг). У фіналі переміг свого земляка Дмитра Пащенко, якій, відповідно, посів друге місце.

Також срібну медаль чемпіонату в ваговій категорії до 81кг завоював Матвій Ряжба, який у фіналі поступився Денису Салабаю з Хмельницької області.

Бронзовими призерами стали: Руслан Цикало (вагова категорія до 52кг), Володимир Швирло (вагова категорія до 60кг), В’ячеслав Бригаденко (вагова категорія до 69кг) та Михайло Уланський(вагова категорія до 91кг).

В загальнокомандному заліку збірна Харківської області посіла перше місце. Друге було за боксерами Одеської області, третє виборола команда Вінницької області.