Фехтувальники Харківщини стали призерами чемпіонату України

fextovanie10 та 11 жовтня у Києві відбувся чемпіонат України з фехтування на шпагах серед дорослих, на якому харків’яни завоювали дві срібні та бронзову нагороди. В особистих змаганнях серед чоловіків в двох уколах від чемпіонського золота зупинився Роман Свічкар. У фіналі він поступився за рахунком 14:15 більш досвідченому Анатолію Герею з Ужгорода.

Крім того Роман став бронзовим призером в командних змаганнях у складі першої збірної Харківської області, до складу якої також увійшли Євгеній Горбачук, Євген Миргородський та Максим Хворост.

В свою чергу, збірна Харківської області-2, в складі якої виступали Андрій Деркач, Максим Карюченко, Андрій Опанасенко та Денис Потапенко посіла друге місце в командних змаганнях, поступившись у фіналі суперникам з Києва.

Нагадаємо, що на Кубку України з фехтування на шпагах, який у вересні також відбувся в столиці, харків’яни завоювали дві срібні медалі.