Харківські велогонщики здобули ще одну медаль юніорського Євро

velostortНа чемпіонаті Європи з велоспорту на треку серед юніорів велогонщики Харківщини поповнили медальну скарбничку України ще й «сріблом». В останній день змагань, 13 жовтня, друге місце в гіті на 500 метрів з місця з результатом 42.658 секунди, посіла Алла Білецька. Суперниці з Бельгії Мартіс Ванхов, яка стала чемпіонкою, харків’янка поступилася 0.350 сек.

Нагадаємо, що це вже друга медаль вихованки Заслужених тренерів України Сергія Трофимова та Сергія Теліцина на цьому чемпіонаті. Раніше Алла Білецька стала бронзовою призеркою в гонці кейрін.

Таким чином з Італії харківські велогонщики повертаються з бронзовою, срібною, а також золотою медаллю, яку в кейріні серед юніорів здобув Богдан Данильчук.