Харківські тхеквондисти визначили найсильніших

Харківські тхеквондисти визначили найсильніших
Фото

11 жовтня 2020 року в Харкові відбувся відкритий чемпіонат області з тхеквондо ВТФ серед ДЮСШ, СДЮСШОР, ШВСМ, УФК та спортивних клубів. Участь в змаганнях прийняли близька 300 спортсменів з Харкова та області, а також гості з Полтави та Сум. Для тхеквондистів Харківщини ці змагання стали першим офіційним стартом в цьому році.

Медалі виборювали в п'яти вікових категоріях: юніори (2003-2005 років народження), кадети (2006-2008), юнаки (2009-2010), молодші юнаки (2011-2012) та діти (2013-2014).

За підсумками чемпіонату перемогу в загальнокомандному заліку здобула харківська КДЮСШ №2, на рахунку вихованців якої були 25 золотих, 15 срібних та 22 бронзові медалі. Друге місце посіли харківська КДЮСШ №8 - 11 золотих, 14 срібних і 10 бронзових нагород. Третє місце було за тхеквондистами харківської КДЮСШ ХТЗ - 6 золотих, 9 срібних та 15 бронзових медалей.

Також до п'ятірки кращих команд увійшли ХДУФК-1 з Харкова та полтавський клуб «PolAgroGYM».

Для харківських тхеквондистів даний чемпіонат став також генеральною репетицією напередодні чемпіонату України, який з 2 по 6 листопада 2020 року відбудеться у Харкові в Палаці спорту «Локомотив». Чемпіонат пройде в усіх вікових категоріях в розділах керугі та пумсе.

«Перш за все радує те, що ми нарешті стартували після такої тривалої перерви. Спортсмени продемонстрували гарний рівень, що свідчить про те, що час на карантині вони не провели даремно, а по можливості тренувалися та підтримували свою форму. Було багато охочих, але, на жаль, карантинні обмеження не дали можливість прийняти всіх. Вже скоро в Харкові стартує чемпіонат України. Ми постараємося, щоб було допущено максимальна кількість спортсменів, так як це буде формування збірних команд на наступний рік. Але все одно охочих буде багато, а прийняти через карантин зможемо не всіх. В першу чергу, будемо відштовхуватися від перших номерів збірних областей та членів збірних країни, а вже потім всі інші. Сьогодні найголовніше це здоров'я наших дітей», - зазначив президент Федерації тхеквондо ВТФ України Лесик Саманджия.