Борці Харківщини успішно виступили на Кубку України

Борці Харківщини успішно виступили на Кубку України
Фото

16 та 18 жовтня в Києві відбувся відкритий Кубок України з вільної боротьби серед чоловіків та жінок, «2020 Kyiv Open Wrestling Cup», присвячений видатним українським борцям та тренерам, на якому харківські спортсмени завоювали шість нагород. Участь в змаганнях приймали борці з різних регіонів України, а також гості з Азербайджану, Молдови, Польщі, Росії та Франції. За підсумками змагань на рахунку харків’ян 2 золоті, 1 срібна та 3 бронзові медалі.

Переможцями Кубку стали Адлан Батаєв (вагова категорія до 74кг), який у фіналі здолав Євгена Недялко з Молдови, а також Данило Картавий (вагова категорія до 125кг), який у фінальній схватці переміг іншого українського борця Ярослава Пономаренко.

Срібним призером у вазі до 65кг став Денис Бороган. У фіналі харків’янин поступився представнику Франції Ілману Мухтарову.

Бронзові медалі на даному Кубку здобули: Мраз Джафарян (вагова категорія до 86кг), Каміль Керимов (вагова категорія до 61кг) та Мухаммед Алієв (вагова категорія до 79кг).

Крім того ще два харківських борця Павло Визир (вагова категорія до 61кг) і Гліб Грінченко (вагова категорія до 92кг) зупинилися в кроці від медалей, та посіли в своїх вагових категоріях п’яті місця.