Харків’янка Анастасія Мотак здобула золоту медаль чемпіонату Європи

Харків’янка Анастасія Мотак здобула золоту медаль чемпіонату Європи19 грудня в передостанній день на чемпіонаті Європи зі спортивної гімнастики, який відбувається в Туреччині, збірна України виграла командні змагання серед сеньорок. Свій вагомий внесок в перемогу команди внесла харківська гімнастка Анастасія Мотак. За свій виступ українська збірна отримала 154.663 балів. Друге місце посіли румунки (154.496 балів), а «бронза» дісталася збірній Угорщини (151.597 балів).

В останній день чемпіонату, 20 грудня, відбудуться фінали в окремих видах, де за медалі також боротимуться харків’янки Анастасія Мотак та Дар’я Лиска, яка, нагадаємо, на цьому чемпіонаті стала срібною призеркою в командних змаганнях серед юніорок.

Вітаємо Анастасію Мотак та її тренера Олену Беляцьку з «золотом» чемпіонату Європи.