У Харкові відбувся традиційний передноворічний турнір з тхеквондо

У Харкові відбувся традиційний передноворічний турнір з тхеквондо
Фото

20 грудня в манежі харківської КДЮСШ «ХТЗ» спортсмени з 16 регіонів країни посперечалися за медалі ХХІ Всеукраїнського турніру з тхеквондо ВТФ «Діти України». Участь в змаганнях приймали близька 600 спортсменів, які розіграли медалі в розділах керугі (поєдинки) та пумсе (формальні вправи) в чотирьох вікових категоріях: молодші юнаки (2011-2012), юнаки (2009-2010), кадети (2006-2008) і юніори (2003-2005).

За підсумками турніру тхеквондисти Харківської області завоювали 29 золотих, 33 срібні та 60 бронзових нагород. Найбільшу кількість перемог на турнірі здобула харківська КДЮСШ №8, на рахунку вихованців якої було 7 золотих, а також 4 срібні та 8 бронзових медалей.

На одну золоту медаль менше, але більшу кількість інших здобули тхеквондисти КДЮСШ «ХТЗ», які вибороли 6 золотих, 5 срібних та 14 бронзових нагород. Третій результат в медальному заліку показали гості з Донецької області – 6 золотих, 7 срібних та 8 бронзових. Також в п’ятірку кращих потрапили харківські команди ХДВУФК-1 (6-7-3) та КДЮСШ №2 (4-11-10).

Серед харків’ян переможцями в старшій віковій категорії «юніори» стали:
- Дмитро Александрін (ХДУФК №1) – вагова категорія до 45кг
- Андрій Чумаченко (КДЮСШ «ХТЗ») - вагова категорія до 68кг
- Микита Литовченко (ХДУФК №1) – вагова категорія до 73кг
- Микита Щерба (КДЮСШ №8) - вагова категорія до 78кг
- Софія Писарева (СК «Харків») – вагова категорія до 46кг
- Катерина Циганкова (ХДУФК №1) – вагова категорія до 55кг
- Діана Таранченко (КДЮСШ «ХТЗ») – вагова категорія до 63кг
- Наталія Бондар (ХДУФК №1) – вагова категорія до 68кг
- Марта Яким’як (ХДУФК №1) – вагова категорія понад 68кг

Змагання пройшли з дотриманням усіх карантинних вимог та правил.

«Цей рік був дуже важкий не тільки для тхеквондо, а й для усього спорту. Тим не менш, ми змогли зібратися, та провести наш традиційний турнір Діти України, який за свою більше ніж двадцятирічну історію став не просто змаганням, а чимось більшим - доброю традицією та справжнім святом нашої великої родини тхеквондо. Велика подяка усім учасникам турніру, а також всім, хто допоміг нам в його організації та проведенні, в тому числі Харківській облдержадміністрації та Управлінню у справах молоді та спорту», - зазначив президент Федерації тхеквондо ВТФ України Лесік Саманджия, - «В цьому році ми не змогли провести наш турнір з належним розмахом. Багато від чого довелося відмовитися, багато обмежити. На жаль, але коронавірус диктує свої умови. Задля безпеки здоров’я учасників, ми дотримувались усіх карантинних обмежень та правил. Та в цій непростій ситуації постаралися зробити максимум, щоб усім було комфортно».

Нагадаємо, що тиждень тому збірна України з тхеквондо на чемпіонаті Європи серед кадетів посіла перше командне місце серед хлопців, третє серед дівчат та друге загальнокомандне. Свій вклад в загальний успіх внесли і харківські тхеквондисти, завоював золоту та срібну медалі.