Харківська велогонщиця перемогла на змаганнях в Туреччині

Харківська велогонщиця перемогла на змаганнях в Туреччині13 та 14 лютого 2021 року в Туреччині відбулася змагання з велоспорту МТВ в олімпійському крос-кантрі, на яких сімнадцятирічна харків'янка Марія Сухопалова здобула золоту та срібну медалі. В гонці другої категорії «Incekum - Velo Alanya MTB Cup» Марія Сухопалова стала переможницею в змаганнях серед юніорок.

На фініші підопічна Заслуженого тренера України Сергія Трофімова виграла менше однієї секунди у бельгійки Юлії Грегорі. Третє місце посіла ще одна українка Наталя Сафронюк з Луцька.

Для Марії це перший міжнародний успіх. Крім золотої медалі вона також отримала 20 рейтингових очок.

В змаганнях серед еліти харківські велогонщики Ірина Попова та Олександр Коняєв фінішували, відповідно, на 6-му та 15-му місці.

На наступній гонці вже першої категорії Марія Сухопалова посіла друге місце, пропустивши уперед Юлію Грегорі. Від бельгійки харківська гонщиця відстала на дві хвилини та на півхвилини випередила Степанку Хойкову з Чехії, яка посіла третє місце.

Друге місце принесло Марії Сухопаловій 18 рейтингових очок.

Серед юніорів переміг українець Олександр Гудима з Рівного, а харків’янин Єгор Волков посів 13-е місце.

В змаганнях серед еліти Ірина Попова також фінішувала шостою, а Олександр Коняєв серед 49 спортсменів з 11 країн світу посів 28 місце.