Харківські плавці здобули перемоги на чемпіонаті України

Харківські плавці здобули перемоги на чемпіонаті УкраїниЗ 15 по 17 лютого в місті Дніпро відбувся чемпіонат України з плавання серед молоді та юніорів, на якому збірна Харківської області завоювала 4 золоті та 3 срібні медалі. В змаганнях серед молоді дворазовою чемпіонкою України стала Карина Снітко. Вихованка Заслуженого тренера України Олени Чайки-Лобановської фінішувала першою на дистанціях 100м (57.70 сек.) та 200м (2:02.37) вільним стилем.

Крім того Карина Снітко виконала на цих дистанціях норматив на юніорський чемпіонат Європи, проведення якого в липні цього року планується в Хорватії.

Інші медалі харківські плавці здобули в юніорській віковій категорії. Чемпіоном України серед юніорів на дистанції 50м баттерфляй став Микита Засядько (26.46 сек.). Він же посів друге місце на дистанції 100м баттерфляй (57.84 сек.), поступившись на фініші киянину Володимиру Гавришу (57.06 сек.)

Дмитро Корсун став срібним призером на дистанції 100м на спині.

Ще дві медалі були завойовані юніорами в естафетах. Денис Нікулін, Дмитро Корсун, Микита Засядько та Микита Кудінов стали чемпіонами в естафеті 4х100м вільний стиль (3:35.36).

Срібну медаль в естафеті 4х100м комбінована, поступившись команді Дніпропетровської області, завоювали Микита Засядько, Тимофій Суровікін, Дмитро Корсун, Микита Кудінов.