Харківський боксер переміг на турнірі в Чорногорії

Харківський боксер переміг на турнірі в ЧорногоріїЗ 16 по 22 лютого 2021 року в Подгориці відбувся міжнародний турнір з боксу «Адріатична перлина». Участь в змаганнях приймали молодіжні збірні з 13 країн світу, а за їх підсумками українці здобули 4 золоті, 3 срібні та 8 бронзових нагород. З них 1 золота, 1 срібна та 5 бронзових медалей були на рахунку харківських боксерів.

Матвій Ражба переміг в ваговій категорії до 81кг. На шляху до золотої медалі він з рахунком 4:1 здолав суперника з Фінляндії, за рахунком 5:0 боксера з Узбекистану, а у фіналі - 4:1 росіянина Максима Каверіна.

Дмитро Пащенко став срібним призером в ваговій категорії до 49кг, поступившись у фіналі супернику з Узбекистану.

Бронзові нагороди здобули: Руслан Цикало (вагова категорія до 52 кг), Владимир Швирло (вагова категорія до 60кг), В’ячеслав Бригаденко (вагова категорія до 69кг), Микита Горбатенко (вагова категорія до 91 кг), Михайло Уланський (вагова категорія до 91кг).

В заліку серед чоловіків збірна України посіла перше місце, а в загальнокомандному – третє. Перше місце у збірної Узбекистану, а друге – у команди Індії.

Турнір у Чорногорії був одним з етапів підготовки молодіжної збірної України до чемпіонату світу серед молоді, який в квітні цього року прийматиме Польща.