Харківські бадмінтоністи здобули перемоги на Кубку України1

Харківські бадмінтоністи здобули перемоги на Кубку УкраїниЗ 18 по 21 лютого 2021 року в Києві відбувся Кубок України з бадмінтону, на якому спортсмени Харківщини завоювали 2 золоті, 4 срібні та 4 бронзові медалі. Єлизавета Жарка та Марія Столяренко стали володарками Кубка України в жіночій парній категорії. У фіналі вони здолали інший харківський дует Поліну Бугрову та Владиславу Лісну з рахунком 21:10, 21:16.

В змішаній парній категорії «золото» завоювали Валерій Атращенков та Валерія Рудакова. У фіналі вони здолали харків’ян Михайла Махновського і Анастасію Прозорову з рахунком 21:11, 21:10.

Ще один харківський дует Геннадій Натаров та Ольга Михайленко посів третє місце.

В жіночій одиночній категорії Поліна Бугрова стала срібною призеркою, поступившись у фіналі з рахунком 11:21, 14:21 Марії Улітіній з Дніпра. Анастасія Прозорова та Марія Столяренко посіли третє місце.

В чоловічій одиночній категорії харків’яни залишилися без медалей, а в чоловічій парній категорії Михайло Махновський та Геннадій Натаров здобули «срібло», поступившись у фіналі бадмінтоністам з Дніпропетровської області Сергію Гарісту та Кирилу Леонову з рахунком 20:22, 15:21.

Також харків’янин Віталій Конов в парі з Олександром Шмундяком з Дніпра здобув бронзову медаль.