Харків’яни – в числі кращих на чемпіонаті України з шашок

Харків’яни – в числі кращих на чемпіонаті України з шашокЗ 20 по 28 березня в місті Дніпро відбувся чемпіонат України з шашок серед молоді та юнаків з шашок-100, на якому збірна Харківської області завоювала 8 золотих та 8 бронзових медалей. Протягом тижня змагань спортсмени зі всієї країни розіграли медалі в трьох вікових категоріях в класичній, швидкій та блискавичній грі.

Серед молоді (спортсмени 1995 р.н. та молодше) в змаганнях серед дівчат абсолютною чемпіонкою стала харків'янка Анастасія Глушко, яка перемогла в усіх трьох видах гри. В класичній та швидкій грі Анастасія здобула 10 очок з 12 можливих, а в блискавичній 11 з 14-ти.

Також серед дівчат-молоді харків’янка Галина Бєляєва посіла треті місця в класичній (7 очок) та швидкій грі (9 очок).

Серед юнаків-молоді харків’янин Максим Дороган в класичній грі набрав 9 з 12 можливих очок та посів перше місце. Також на його рахунку бронзові медалі в швидкій (8 очок) та блискавичній (9 очок) грі.

В змаганнях серед кадеток (2005 р.н. та молодше) абсолютної чемпіонкою стала Дарина Лобанова. В класичній грі харків’янка набрала 12 очок, в швидкій – 13 очок, а в блискавичній – 11 очок.

В свою чергу ще одна харків’янка Владислава Квасневська посіла серед кадеток третє місце в швидкій грі (10 очок).

В змаганнях серед кадетів Єгор Лобанов став чемпіоном в блискавичній грі з результатом 11 очок та третє – в класичній грі (9 очок).

В наймолодшій категорії - серед юних надій (спортсмени 2011 р.н. та молодше) на рахунку харків’ян дві бронзові медалі. Єгор Литвин посів третє місце в класичній грі (9 очок), а Лев Бабаєв – в швидкій (8 очок).

В загальнокомандному заліку збірна Харківської області посіла другі місця в усіх видах. Перемоги в командному заліку в класичній, швидкій та блискавичній грі були за збірною Дніпропетровської області.