Харків’яни зібрали врожай медалей на чемпіонаті України з комбат самозахист

Харків’яни зібрали врожай медалей на чемпіонаті України з комбат самозахистЗ 26 по 28 березня в Броварах, Київська область, відбувся чемпіонат України з комбат самозахист ICO, на якому спортсмени Харківщини завоювали 83 нагороди. Участь в змаганнях приймали 420 спортсменів з 17 регіонів країни, а за їх підсумками збірна Харківської області посіла перше командне місце, здобув 36 золотих, 28 срібних та 19 бронзових медалей.

Кращі результати показали: Ігор Кавиршин, який став дворазовим чемпіоном в ваговій категорії до 75кг в розділах К1 та лоу кік. Антон Бровіков також здобув дві золоті медалі в К1 та лоу кік у вазі до 70кг. Андрій Банера став чемпіоном в цих же розділах в ваговій категорії до 65кг.

Крім того Тимур Галіщев отримав нагороду за кращу техніку.

Підготували збірну Харківської області тренери Олег Галіщев, Андрій Севрюков та Євген Кантарія.