До Харкова привезли «золото» чемпіонату Європи з важкої атлетики

До Харкова привезли «золото» чемпіонату Європи з важкої атлетики
Фото

7 квітня додому вже повернулися перші учасники чемпіонату Європи з важкої атлетики, в тому числі абсолютна чемпіонка в ваговій категорії до 55кг Каміла Конотоп. У Харкові спортсменок зустріли начальник Управління у справах молоді та спорту Харківської облдержадміністрації Костянтин Ананченко та заступник начальника Управління Сергій Христоєв.

Від імені голови Харківської облдержадміністрації Айни Тимчук вони привітали Камілу Конотоп з перемогою на чемпіонаті Європи та побажали подальших успіхів, а також здійснення мети – відібратися та успішно виступити на Олімпійських іграх. Крім того виразили сподівання, що гімн України ще не раз пролунає на честь наших спортсменів на чемпіонаті Європи, змагання якого ще тривають до 11 квітня.

Нагадаємо, що Каміла Конотоп стала абсолютною чемпіонкою Європи в свої ваговій категорії. Вона показала кращий за суперниць результат в ривку - 95кг, в поштовху - 113кг та за сумою двоборства - 208кг.

Разом з чемпіонкою до Харкова повернулися Марія Гангур, яка у вазі до 59кг потрапила до десятки сильніших, посівши восьме місце, а також Світлана Самуляк, яка в ваговій категорії до 55кг зайняла 13-те місце. Крім того за підсумками чемпіонату Світлана Самуляк виконала норматив Майстра спорту України міжнародного класу.