Харківський «Лідер» почав сезон з перемоги

3 та 4 квітня 2021 року в Полтаві відбувся перший етап чемпіонату України з автомобільного спорту картинг, на якому харків’яни здобули золоту та срібну медаль. Участь в змаганнях приймали гонщики з усіх регіонів країни. Харківщину традиційно представляли вже 8-ми кратні чемпіони України спортсмени СК «Лідер». Перший етап нового чемпіонату для харківських гонщиків також вийшов успішним.

В самому швидкісному міжнародному класі машин KZ-2 гонщики команди «Лідер» поділили між собою перше та друге місце. Перемогу святкував Олександр Дерюга, який є дворазовим чемпіоном України. Трохи від нього відстав та здобув «срібло» його одноклубник, чемпіон України Олексій Телюк.

Крім того в п’ятірці кращих в класі машин KZ-2 опинилися ще два харківських гонщика. Андрій Одиниця посів четверте місце, а Микита Фурніка фінішував п’ятим.

Варто також відзначити дебют на чемпіонаті України наймолодшого пілота команди Іллі Гнатенко. Йому лише 5 років, але він вже керує швидкісною спортивною машиною, та досить впевнено виступив на чемпіонаті в класі машин комер мікро.

Зараз спортсмени «Лідера» готуються до другого етапу чемпіонату України, який 24 та 25 квітня відбудеться в Києві на спорткомплексі «Чайка».