У Новій Каховці відбувся чемпіонат України зі стрільби з лука

У Новій Каховці відбувся чемпіонат України зі стрільби з лукаЗ 29 квітня по 04 травня 2021 року в місті Нова Каховка відбувся чемпіонат України зі стрільби з лука серед ШВСМ , СДЮСШОР, ДЮСШ та УОР. Учасники змагань змагались у категорії класичного та блочного луку.

У командній першості серед жінок в класичному луці, срібними призерами стала Харківська команда «ШВСМ», у складі - Дубровіна Катерина (ЗМСУ), Павліченко Дар’я (МСУМК), Альшаєва Тетяна (МСУ), випередивши бронзових призерів, команду зі Львова «ЛФКС» та поступившись золотом Львівській команді «НСБ ЛВС».

Серед змішаних команд у класичному луці, переможцем стала Харківська команда «СДЮСШОР» у складі Кравчук Микита (МСУМК), Третьякова Ірина (МСУ), друге місце посіла також Харківська команда «ШВСМ» у складі Рубан Віктор (ЗМСУ), Дубровіна Катерина (ЗМСУ), третє місце у команди з м. Суми «Сум ДУ».

У командній першості серед чоловіків, у блочному луці, срібним призером стала команда «Харків-Динамо», у складі Соколов Олександр (МСУМК), Шуть Дмитро (МСУ), Дорошенко Юрій (МСУ) випередивщи бронзового призера команду «Київ-ЦШВСМ-1» та поступившись золотом команді «ФСТ-Україна».