Харківський самбіст здобув золоту медаль чемпіонату Європи

Харківський самбіст здобув золоту медаль чемпіонату ЄвропиЗ 26 по 29 травня 2021 року на Кіпрі проходить чемпіонат Європи з самбо серед юнаків і дівчат, юніорів і юніорок, чоловіків і жінок, на якому харківські спортсмени вже вибороли чотири медалі. Змагання зібрали спортсменів з понад 20 країн. Першими медалі розіграли юнаки та дівчата (спортсмени до 18 років).

За підсумками чемпіонату збірна України посіла другі командні місця як серед юнаків, так і серед дівчат, завоював 4 золоті, 6 срібних та 5 бронзових нагород. З них 1 золота, 2 срібні та 1 бронзова на рахунку харківських самбістів.

Чемпіоном Європи став Максим Бабіч. В ваговій категорії до 53кг він успішно дійшов до фіналу, де переміг суперника з Грузії.

Срібні медалі завоювали Ангеліна Калениченко (вагова категорія до 65кг серед дівчат) та Назар Вісков (вагова категорія до 53кг).

Бронзовим призером чемпіонату в ваговій категорії до 71кг став Кирило Солоха.

Також вже були розіграні медалі серед юніорів та юніорок (спортсмени до 20 років). Харків’яни в цій віковій категорії не були представлені, а збірна України здобула 2 золоті, 3 срібні та 8 бронзових медалей, а також посіла друге командне місце серед юніорок.

28 та 29 травня за медалі змагатимуться дорослі самбісти. В складі української збірної вийдуть три харківських спортсмена: Анастасія Шевченко, Дмитро Євдошенко та Роман Труш.