У Харкові відзначили 95 річницю заснування волейболу в регіоні

У Харкові відзначили 95 річницю заснування волейболу в регіоні
Фото

В урочистому заході взяв участь заступник голови Харківської ОДА Роман Семенуха. Він привітав учасників заходу від імені голови Харківської ОДА Айни Тимчук. «Мені приємно бути у великій волейбольній родині нашої Слобожанщини. Харків - колиска українського волейболу. Вихованці харківського волейболу грають в збірній, багато славетних імен харків'ян вписані золотими літерами в історію волейболу. Ви завжди були на вістрі популяризації спорту і на Харківщині, і в Україні», - сказав Роман Семенуха.

Він також привітав команду харківського юридичного університету, яка в цьому році виборола бронзові медалі української суперліги.

Під час урочистостей презентували кубок «Кумирам і творцям харківського волейболу» та книгу «Час не владний над пам’яттю», в яку будуть вписані імена людей, які з 1925 року і дотепер успішно грали у волейбол в Харкові. Прізвища та імена кандидатів щороку будуть обговорюватись і затверджуватись на засіданні ветеранської комісії Харківської області.

«Сьогодні ми присутні при затвердженні цих кубків та книги пам’яті. Наша комісія федерації зробила все для того щоб люди які творили і творять наш волейбол були внесені в цю книгу. Час летить швидко, а людина жива до того часу, поки про неї є пам’ять», - зазначив президент Федерації волейболу Харківської області Анатолій Попов.

Довідково. Харків вважається колискою Українського волейболу. Золотими літерами в історію Українського та Харківського волейболу вписані імена Олімпійських чемпіонів: Юрія Пояркова, Юрія Венгеровського, Васіліуса Матушеваса.

Харківщина, як і раніше, знаходиться на передових позиціях українського волейболу. Протягом багатьох років харківський волейбольний клуб «Локомотив» був лідером українського волейболу, на його базі формувалась національна збірна команда України.

Волейбольний клуб «Юридична Академія» у цьому сезоні здобув бронзові винагороди чемпіонату України серед чоловічих команд Суперліги.