Юні легкоатлети здобули перемоги на чемпіонаті України

Юні легкоатлети здобули перемоги на чемпіонаті України29 та 30 червня 2021 року в Луцьку відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів, на якому збірна Харківської області завоювала десять нагород, в тому числі три золоті. Участь в змаганнях приймали 435 спортсменів до 20 років з 25 регіонів країни. Харківська область була представлена 22 атлетами, які вибороли 3 золоті, 4 срібні та 3 бронзові медалі. Чемпіонами України стали:

- Яніна Юрченко - біг на 100м (11.93 сек.)
- Софія Ромасюк - штовхання ядра (14.04 м),
- Тетяна Гамора - стрибки з жердиною (3.70 м).

Другі місця посіли: Емілія Осман (біг на 3000м з перешкодами), Софія Ромасюк (метання диска), Діана Фролова (метання спису), а також Богдан Зміївський (стрибки у висоту), який з результатом 2м 15см виконав норматив «Майстра спорту України».

В свою чергу, бронзовими призерами чемпіонату стали: Віталій Опанасенко (метання диску), Анастасія Матузна (семиборство) та жіноча естафетна команда 4х100м, до складу якої увійшли Владислава Рослякова, Аліса Біда, Аліна Чуйко і Вікторія Ємеліна.

В загальнокомандному заліку збірна Харківської області посіла четверте місце. На третьому розташувалися легкоатлети Дніпропетровської області, друге зайняли кияни, а перемогу одержала збірна Київської області.