Харківський важкоатлет встановив рекорди та виграв чемпіонат України

Харківський важкоатлет встановив рекорди та виграв чемпіонат УкраїниЗ 5 по 10 липня 2021 року в місті Бахмут, Донецька область, відбувся чемпіонат України з важкої атлетики серед молоді, на якому спортсмени Харківської області завоювали сім медалей та встановили рекорди. Участь в змаганнях приймали близька 200 спортсменів віком до 23 років з За підсумками чемпіонату харківські важкоатлети завоювали 3 золоті, 3 срібні та 1 бронзову медалі.

Серед чоловіків Павло Заліпський став абсолютним чемпіоном в ваговій категорія до 61кг). В сумі двоборства він підняв 270кг (123кг у ривку + 147кг у поштовху). Усі три результи стали новими рекордами України серед молоді.

Срібним призером чемпіонату в ваговій категорії до 81кг став Максим Москвін. На його рахунку 298кг у сумі двоборства (131кг у ривку + 167кг у поштовху).

В цій же ваговій категорії Антон Марущак став бронзовим призером з результатом 293 кг у сумі двоборства (130кг у ривку + 163кг у поштовху).

В командному заліку серед чоловіків-молоді харківські важкоатлети розташувалися на четвертому місце, а перемога була за збірною Донецької області.

В свою чергу, харків’янки показали кращий за чоловіків результат та посіли в командному заліку серед жінок-молоді друге місце.

Чемпіонками України стали:
- Світлана Самуляк (вагова категорія до 56кг) – 178кг у сумі двоборства (79кг у ривку + 99кг у поштовху)
- Марія Гангур (вагова категорія до 59кг) – 199кг у сумі двоборства (91кг у ривку + 108кг у поштовху)

Срібні медалі здобули:
- Аліна Захарченко (вагова категорія до 59кг) – 187кг у сумі двоборства (87кг у ривку + 100кг у поштовху)
- Анастасія Власенко (вагова категорія понад 87кг) – 181кг у сумі двоборства (80кг у ривку + 101кг у поштовху)

В командному заліку серед жінок перемогу одержали спортсменки Луганської області, а третє місце зайняли важкоатлетки Рівненської області.