Паралімпійців Харківщини вшанували напередодні Ігор у Токіо

Паралімпійців Харківщини вшанували напередодні Ігор у Токіо
Фото

14 липня 2021 року відбулася зустріч заступника голови облдержадміністрації Романа Семенухи та начальника Управління у справах молоді та спорту Костянтина Ананченко з харківськими спортсменами, які вибороли ліцензії на Паралімпійські ігри у Токіо, та їх тренерами. На XVI літні Паралімпійських ігри спортсмени Харківщини вже здобули 14 ліцензій в плаванні, легкій атлетиці, настільному тенісі і фехтуванні на візках.

«Паралімпійці – це приклад незламної волі, постійної боротьби, як в життєвих обставинах, так і в спорті. Харківщина традиційно потужно буде представлена на Паралімпіаді. Ми вже маємо 14 ліцензій та очікуємо, що їх буде приблизно 25. Обласна адміністрація буде всіляко допомагати, щоб спортсмени та тренерський штаб зосередилися на підготовці до Паралімпіади», - зазначив Роман Семенуха та передав вітання і слова підтримки від голови Харківської облдержадміністрації Айни Тимчук.

Також під час зустрічі обговорили питання, які турбують спортсменів та за традицією керівництво області вручило паралімпійцям пам’ятні нагороди і прапор Харківщини, з яким вони відправляться у Токіо завойовувати медалі Паралімпійських ігор.

Спортсмени подякували керівництву області за підтримку та теплі слова і зазначили, що прикладуть усі зусилля, щоб прапор України майорів над Токіо на честь їх перемог.

«Паралімпіада у Токіо - 2020 - це подія не тільки у житті спортсменів, але і всього людства. Пандемія стала для нас справжнім випробуванням, але ми вистояли. Маючи нагоду, хочу подякувати всім, хто допомагав у підготовці до літніх Паралімпійських ігор. Ваша підтримка – це наша перемога», - зазначила Заслужена майстер спорту України з легкої атлетики серед спортсменів з порушенням зору Лейля Аджаметова.

В свою чергу, п’ятиразовий паралімпійський чемпіон з плавання серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату, Заслужений майстер спорту України Максим Крипак зазначив, що наразі налаштований на кращий результат, ніж показав на Іграх 2016 року.

«Незвичною була підготовка через карантинні обмеження. Ігри перенесли на рік. Проте це навіть більше налаштовує на бойовий настрій. Тренувались, щоб показати свої максимальні результати», - поділився восьмиразовий параолімпійський чемпіон з плавання серед спортсменів з порушенням зору, Заслужений майстер спорту України Максим Веракса.

Зазначимо, що XVI літні Паралімпійських ігри відбудуться у Токіо з 24 серпня по 5 вересня 2021 року.