Борці Харківщини успішно виступили на турнірі в Тернополі

Борці Харківщини успішно виступили на турнірі в Тернополі17 та 18 липня в Тернополі відбувся Всеукраїнський турнір з греко-римської боротьби пам'яті Євгена Ворка серед юніорів, на якому збірна Харківської області завоювала сім медалей, в тому числі золоту. Участь в змаганнях приймали спортсмени 2001-2003 років народження з 16 регіонів країни, а також гості з Польщі. За підсумками турніру на рахунку харків’ян були 1 золота, 2 срібні та 4 бронзові медалі.

В ваговій категорії до 77кг переможцем став Руслан Абдієв. У фіналі харківський борець здолав суперника з Києва.

Срібними призерами турніру стали Микита Ухатюк (вагова категорія до 63кг) та Емін Ісаєв (вагова категорія до 82кг).

Бронзові нагороди здобули Артем Рябов (вагова категорія до 63кг), Дмитро Васильєв та Микита Хохлачов (обидва вагова категорія до 67кг) і Рамазан Пашаєв (вагова категорія до 77кг).

В загальнокомандному заліку збірна Харківської області посіла четверте місце, а кращий результат показали борці з Польщі.