Харківські тхеквондисти успішно виступили на чемпіонаті Європи

З 24 по 27 серпня 2021 року в столиці Естонії відбувся чемпіонат Європи з тхеквондо WT серед юнаків, кадетів та молоді на якому харків’яни завоювали золоту, дві срібні та бронзову медалі. Чемпіоном Європи серед кадетів став Данило Онишко. В ваговій категорії до 65кг він переміг суперника з Боснії та Герцеговини з рахунком 24:18, Хорватії (21:15), Греції (25:18) та у фіналі з рахунком 26:15 спортсмена з Азербайджану.

В змаганнях серед молоді харків'янин Олександр Дзюба завоював срібну медаль в ваговій категорії до 63кг. На шляху до фіналу він переміг спортсменів зі Швеції (21:1), Греції (23:10), Італії (15:14), Франції (26:6), але в поєдинку за золото поступився з рахунком 17: 21: представнику Росії.

Бронзову медаль серед молоді виборов Станіслав Пліско. В ваговій категорії до 68 кг він переміг суперника з Сербії з рахунком 10:6, Іспанії (17:16), Туреччини (22:18), але у півфіналі поступився росіянину 13:17.

Ще одну срібну медаль харківські тхеквондисти здобули в змаганнях серед юнаків та дівчат. В ваговій категорії до 52кг призеркою змагань стала Аліна Лебідь. В півфіналі вона з великою перевагою 41:3 перемогла суперницю з Естонії, але у фіналі 21:24 поступилася представниці Греції.

Загалом збірна України зусиллями трьох вікових категорій завоювала на чемпіонаті Європи 6 золотих, 4 срібні та 17 бронзових медалей, а також посіла друге загальнокомандне місце серед кадетів.

По закінченню чемпіонату, 28 серпня, в Талліні також відбувся міжнародний турнір з тхеквондо «Tallinn Open G-1», перемогу на якому в змаганнях серед юніорів у вазі до 68кг здобув харків’янин Андрій Чумаченко.