Максим Веракса завоював бронзову медаль Паралімпіади

paraolimpiychi29 серпня на Паралімпійських Іграх в Токіо харківський плавець посів третє місце на дистанції 50м вільним стилем серед спортсменів з вадами зору. В категорії S13 Максим Веракса фінішував з результатом 23.83 сек. Від переможця білоруса Ігоря Бокі харків’янин відстав на 0.62 сек. Друге місце посів Ілля Яременко з Київської області (23.70 сек.).

Для Заслуженого майстра спорту України Максима Веракси це перша медаль на цій Паралімпіаді, а для харківських плавців вже четверта. Нагадаємо, що раніше золоту та срібну нагороду здобув Максим Крипак, а ще одне золото в плаванні Харківщині приніс Михайло Сербін.

Загалом на цей час харківські паралімпійці вже здобули у Токіо 2 золоті, 3 срібні та 2 бронзові медалі. А в цілому українські спортсмени вже завоювали 10 золотих 21 срібну та 11 бронзових нагород та на цей час посідають п’яте місце в медальному заліку.