Боксери Харківщини переможно виступили на турнірі в Сербії

Боксери Харківщини переможно виступили на турнірі в СербіїЗ 1 по 6 вересня в Сербії відбувся міжнародний турнір з боксу «Golden glove», на якому харків’яни завоювали шість медалей, в тому числі чотири золоті. Участь в змаганнях приймали сім харківських спортсмена та майже усі вони повернулися додому з медалями, здобув на сербському ринзі 4 золоті, 1 срібну та 1 бронзову медалі. Переможцями турніру стали:

- Айдер Абдураімов (вагова категорія до 54кг). У фіналі 4:1 здолав суперника з Румунії.
- Руслан Цикало (вагова категорія до 57кг). У фіналі 5:0 переміг боксера з Грузії.
- Матвій Ражба (вагова категорія до 80кг). У фіналі 4:1 здолав грузинського боксера.
- Микита Горбатенко (вагова категорія до 86кг ). У фіналі переміг італійця.

В ваговій категорії до 60 кг срібним призером став Даніїл Дрижак, програв у фіналі 0:5 Радославу Росенову з Болгарії.

Бронзову медаль у вазі до 71 кг здобув В’ячеслав Бригаденко.

Ще один харківський боксер Олександр Балабін посів п’яте місце в ваговій категорії до 75кг.

Загалом українці завоювали на цьому турнірі 6 золотих, 1 срібну та 8 бронзових нагород та посіли перше місце в командному заліку серед чоловіків.

Змагання стали вирішальним етапом підготовки збірної України до чемпіонату Європи-2021 серед молоді, який пройде з 13 по 24 жовтня у Чорногорії.