Харківський «Житлобуд-1» вийшов до групового раунду жіночої Ліги чемпіонів

В матчі відповіді, який 9 вересня відбувся на стадіоні «Металіст», харків’янки з рахунком 3:1 перемогли суперниць з кіпрського клубу «Аполлон». Перший матч у Лімасолі завершився перемогою 2:1 на користь харківського клубу. У Харкові закріпити свою перевагу «Житлобуду» вдалося вже до середини першого тайму. Спочатку на 15-ій хвилині точним ударом відзначилася Ольга Бойченко, а вже через п’ять хвилин рахунок подвоїла Ольга Овдійчук. Вона же 62-ій хвилині оформила дубль.

Остаточний рахунок на табло на 66-ій хвилині встановила Крістіне Алексанян, що правда забила м’яч у власні ворота.

Таким чином одержав над суперником дві перемоги, ЖФК «Житлобуд-1» пробився до першого в історії жіночої Ліги чемпіонів основного групового раунду. Жеребкування цієї стадії єврокубку відбудеться 13 вересня.