Харківська бадмінтоністка перемогла на престижному міжнародному турнірі

З 7 по 10 вересня у Харкові відбувся міжнародний турнір з бадмінтону «Victor Ukraine International 2021», господарі якого здобули три нагороди. Участь в змаганнях приймали близька 200 бадмінтоністів з 29 країн світу, а за його підсумками харків’яни завоювали золоту, срібну та бронзову медалі.

Під час урочистої церемонії відкриття фінальної серії ігор учасників турніру від Харківської облдержадміністрації привітав начальник Управління у справах молоді та спорту Костянтин Ананченко та зазначив, що Харківщина рада приймати у себе спортсменів з такої кількості країн, і також побажав їм наснаги, щастя, міцного здоров’я та успіху у фіналах.

Великого успіху на цьому турнірі досягла харківська бадмінтоністка Поліна Бугрова, яка виграла одиночну жіночу категорію. На шляху до медалі Поліна здолала чотирьох суперниць з Індії, а у фінальному матчі з рахунком 21:17, 21:12 перемогла представницю Швейцарії Дуню Пелупессі.

«Зараз я переходжу з юніорської в дорослу вікову категорію, та нарешті мені вдалося показати справжній дорослий бадмінтон. На фінал я змогла знайти потрібну тактику. А ось найважчий матч був за вихід у півфінал, де я грала з другою сіяною. Там зав’язалася дуже щільна боротьба, адже суперниці було важко забити та дуже було складно знайти її слабкі місця, але я змогла завершити цей матч перемогою», - зазначила Поліна Бугрова, а також подякувала вболівальникам за підтримку, яка дійсно відчувалася.

На п’єдесталі пошани жіночої одиночної категорії компанію Поліні також склала ще одна харківська бадмінтоністка Марія Столяренко, яка стала бронзовою призеркою. На старті Марія здолала свою землячку Анастасію Алимову, потім перемогла суперниць з Грузії та Швейцарії, але у півфіналі поступилася 21:12, 9:21, 18:21 Дуні Пелупессі.

Крім того на рахунку Марії Столяренко срібна медаль, яку вона в дуеті з Єлизаветою Жаркою завоювала в парній жіночій категорії. На шляху до фіналу харків’янки перемогли суперниць з Індії, Франції та Естонії, але у вирішальному матчі поступилися 18:21, 21:19, 15:21 німкеням Стін Кюсперт та Еммі Мощинській.

На рахунку українських бадмінтоністів також була ще одна бронзова медаль «Victor Ukraine International 2021». Її в змішаній парній категорії здобули Данило Боснюк та Євгенія Паксютова з Дніпра.

Перемогу в цій категорії здобули Рой Кін Яп и Валері Сіу з Малайзії. Представники цієї країни Джунайді Аріф та Мухаммед Хайкал завоювали золоті медалі в парній чоловічій категорії. В одиночній чоловічій категорії турнір виграв Раджават Пріяншу з Індії.