Харківські боксери перемогли на чемпіонаті України

boksЗ 7 по 11 вересня в Одесі відбувся чемпіонат України з боксу серед чоловіків, на якому збірна Харківської області посіла перше загальнокомандне місце. Участь в змаганнях приймали близька 200 спортсменів з усіх регіонів країни, які розіграли медалі в 13 вагових категоріях. В трьох з них перемогли харків’яни. Загалом боксери Харківщини завоювали в Одесі 3 золоті, 1 срібну та 3 бронзові медалі. Чемпіонами України стали:

- Богдан Толмачов (вагова категорія до 80кг). У фіналі переміг одноголосим рішенням суддів 5:0 киянина Івана Сапуна.
- Сергій Горсков (вагова категорія до 86кг). У фіналі 5:0 переміг Андрія Ісакова з Винницької області
- Роберт Мартон (вагова категорія до 92кг). У фіналі 5:0 переміг Євгена Павловського з Полтавської області.

Срібним призером у вазі до 67кг став Ярослав Харциз, поступившись у фіналі роздільним рішенням суддів 1:4 Віктору Петрову з Тернопільської області.

Бронзові медалі завоювали: Юрій Шестак (вагова категорія до 60кг), Максим Коц (вагова категорія до 80кг) та Роман Васютін (вагова категорія до 86кг).

В загальнокомандному заліку збірна Харківської області посіла перше місце. Друге було за боксерами Одеської області, а третє зайняла збірна Київської області.

За підсумками змагань буде сформована збірна України, яка з 26 жовтня по 6 листопада в Сербії буде боротися за медалі чемпіонату світу.