Керівництво області привітало юних боксерів Харківщини

Керівництво області привітало юних боксерів Харківщини
Фото

15 вересня 2021 року відбулася урочиста зустріч керівника Харківської облдержадміністрації Олександра Скакуна та голови Харківської облдержадміністрації Тетяни Єгорової-Луценко з переможцями і призерами чемпіонату Європи з боксу серед юнаків та дівчат. З 12 по 20 серпня в Боснії і Герцеговині відбувся чемпіонат Європи з боксу серед юнаків та дівчат, на якому харківські спортсмени завоювали 5 золотих, 1 срібну та 3 бронзові медалі.

З успішним виступом юних боксерів та їх тренерів привітали в Харківській облдержадміністрації.

«Хочу висловити вам слова вдячності за вашу працю та ваші досягнення. Ви – наше майбутнє, наша гордість. Ми віримо в те, що з вас виростуть великі чемпіони та достойні громадяни Харківщини та України. Бокс у нас в Харківській області, завдяки таким тренерам та керівництву обласної федерації на найвищому рівні. Ми бажаємо вам впевненості в те, що все у вас вийде. А з свого боку будемо намагатися усіляко підтримувати вас», - зазначив Олександр Скакун та зауважив, що на наступний рік є глобальні плани, щодо розвитку спорту на Харківщині, яка потребує великого олімпійського центру, де було б представлено багато видів спорту, були комфортні умови тренування, щоб спортсмени та тренери отримували задоволення від того великого діла, яке роблять, а також висловив сподівання, що усі плани вдасться втілити у життя.

Від лиця боксерів керівникам області за підтримку та постійну увагу, яка приділяється спорту, подякував президент Федерації боксу Харківської області Леонід Задорожний, та зазначив, що спільними зусиллями вдасться підняти бокс на Харківщині ще на більший рівень.

«Сьогодні бокс на Харківщині на дуже високому рівні, завдяки підтримки, в тому числі з боку керівництва. Ми вже почали підготовку до Олімпіади-2024. У нас дуже сильна та перспективна молодь. З 13 спортсменів молодіжної збірної України - сім харків’ян. Такого ще не було не тільки в історії харківського боксу, але й всієї України. Ми зі свого боку будемо робити все, щоб розвиватися та показувати високі результати», - зазначив Леонід Задорожний.

На подальші перемоги настроєна і юнацька збірна Харківської області. Чемпіонка Європи Кіра Макогоненко зазначила, що для досягнення результату, повинен подобатися увесь шлях - і підготовка, і тренування, і самі змагання.

«Для мене змагання – це справжнє свято. В боксі мені подобається усе і тренування, і змагання. Мені подобається показувати свій стиль, а також показувати, що бокс- це прекрасний вид спорту», - поділилася спортсменка.