Харківські дзюдоїсти з медалями повернулися з чемпіонату України

Харківські дзюдоїсти з медалями повернулися з чемпіонату України15 та 16 вересня в місті Дніпро відбувся чемпіонат України з дзюдо серед молоді U-23, на якому збірна Харківської області завоювала чотири медалі. Участь в змаганнях приймали понад 300 дзюдоїстів з усіх регіонів країни, а за їх підсумками харків’яни завоювали 1 золоту, 1 срібну та 2 бронзові медалі. Чемпіоном України у ваговій категорії до 100кг став Євген Вегера, перемігши у фіналі Ярослава Давидчука з Хмельницької області.

Срібну медаль у вазі до 73кг завоював Гліб Луб’янко, який у фіналі змагань поступився Звіаду Звіадаурі з Дніпропетровської області.

Бронзовими призерами стали: Богдан Томашевський (вагова до 60кг) та Ярослав Книш (вагова понад 100кг).

Чемпіонат був відбірковим на молодіжний чемпіонат Європи, який 6 та 7 листопада цього року прийматиме столиця Угорщини.