Ветерани дзюдо Харківщини успішно виступили на чемпіонаті України

Ветерани дзюдо Харківщини успішно виступили на чемпіонаті України17 вересня в місті Дніпро відбувся чемпіонат України з дзюдо серед ветеранів, на якому збірна Харківської області завоювала 11 нагород. Участь в змаганнях приймали понад 250 спортсменів віком від 30 років з різних регіонів України, які боролися за нагороди в восьми чоловічих вікових групах та чотирьох жіночих. За підсумками чемпіонату харківські дзюдоїсти завоювали 2 золоті, 3 срібні та 6 бронзових нагород.

В змаганнях серед чоловіків вікової групі М1 (30-34 роки) у вазі понад 100 кг чемпіоном України став Микола Терещенко, а в категорії М3 (40-44 роки) у вазі до 90кг золоту медаль здобув Денис Стеценко.

Срібні нагороди вибороли Володимир Уваров (вікова група М6 55-59 років, вагова до 73 кг), Олександр Левченко (вікова група М7 60-64 роки, вагова до73 кг)

Ще одну срібну медаль Харківщині принесла Жаклін Колочкіна, яка посіла друге місце у ваговій категорії до 57кг вікової групи Ф1 30-34 роки.

Бронзу завоювали: Олексій Ємельянов (вікова група М1 30-34 роки, вагова до 90 кг), Іван Курилович (вікова група М4 45-49 років, вага до 100 кг), Артур Терещенко (вікова група М5 50-54 роки, вагова до 90 кг), Микола Вінтоняк (вікова група М5 50-54 роки, вагова до 100 кг), Сергій Пакулін (вікова група М6 55-59 років, вагова до 90 кг), Володимир Розсоха (вікова група М6 55-59 років, вагова до 100 кг).

Дані змагання були одним з етапів підготовки збірної команди України до чемпіонату світу з дзюдо серед ветеранів, проведення якого заплановано на 21-24 жовтня в португальському Лісабоні.