Харків’янин переміг на чемпіонаті України з шашок

Харків’янин переміг на чемпіонаті України з шашок
Фото

З 18 по 26 вересня 2021 року в місті Дніпро відбувся чемпіонат України з шашок-64, на якому харківські спортсмени завоювали 1 золоту, 2 срібні та 2 бронзові медалі. В змаганнях серед чоловіків Владислав Мазур став чемпіоном в класичній грі. В восьми турах він набрав 13 очок. Стільки ж було у Фелікса Шепеля з Дніпропетровської області, але за додатковими показниками харків’янин обійшов суперника.

В свою чергу, в швидкій грі Мазур поступився Шепелю одним балом та золотом чемпіонату. Набрав 12 очок, Владислав посів друге місце.

В блискавичній грі харків’яни до числа призерів чемпіонату не потрапили. Кращий результат показав Максим Обелець – сьоме місце. В свою чергу, переміг в блискавичній грі Фелікс Шепель.

В змаганнях серед жінок харків’янка Юлія Макаренкова стала срібною призеркою в блискавичній грі. В семи турах вона набрала 12 очок, та за додатковими показниками поступилася Олені Короткій з Дніпропетровської області, яка мала також 12 очок. Третє місце в блискавичній грі було за харківською спортсменкою Дар’єю Лобановою (10 очок).

В швидкій грі харків’янка Лідія Олексієнко посіла третє місце. «Золото» також здобула Олена Коротка.

В класичній грі харків’янки залишилися без нагород. Кращий результат серед них показала Катерина Мусієнко, посівши п’яте місце. Чемпіонкою в класичній грі серед жінок стала Олена Коротка.