Легкоатлетки з Харківської області перемогли на чемпіонаті України

Легкоатлетки з Харківської області перемогли на чемпіонаті України25 та 26 вересня в Івано-Франківську відбувся командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮСШОР, на якому спортсмени Харківської області завоювали 3 золоті, 1 срібну і 2 бронзові медалі. Участь в змаганнях приймали легкоатлети 2004 року народження та молодше з 25 регіонів країни. В змаганнях серед дівчат двічі на найвищу сходинку п’єдесталу пошани підіймалася Маргарита Бойко з ДЮСШ селища Слобожанське Харківської області.

Вона була першою на фініші 100м з бар’єрами з результатом 15.10 сек, а також завоювала «золото» в семиборстві, набрав 4591 очко.

Також перемогла на чемпіонаті ще одна представниця ДЮСШ з Слобожанського Елізабет Оніпко. В стрибках з жердиною вона повторила вій особистий рекорд 3.10м.

Друге місце в стрибках з жердиною посіла Анастасія Михальчук з харківської КСДЮСШОР «Динамо», яка змогла подолати планку на висоті 2.8м.

Володарем бронзових медалей став Станіслав Дряпко з харківської КДЮСШ №12. Здобув він їх в бігу на дистанціях 800м та 1500м с результатами 1:58.60 та 4:13.78, відповідно.

В командному заліку серед ДЮСШ спортивна школа з селища Слобожанське посіла четверте місце. Перемогу одержала Любешівська ДЮСШ з Волинської області.