У Харкові відбувся матч жіночої Ліги чемпіонів

Харківський ЖФК «Житлобуд-1» стартував в груповому етапі Ліги чемпіонів поразкою 0:1 в матчі проти мадридського «Реалу». В перший в історії груповий турнір Ліги чемпіонів серед жінок харківський клуб потрапив, успішно подолав два кваліфікаційні раунди, в яких переміг кіпрський Аполлон та болгарську Софію. Але на старті матчів в групі В зазнав поразки від лідера іспанського жіночого футболу.

Матч проти «Реалу» відбувся 6 жовтня на стадіоні «Металіст». Вже в середині першого тайму гості перехопили ініціативу, та на 34-ій хвилині втілили перевагу в забитий гол. Наварро після плутанини в захисті харків’янок проштовхнула м’яч в сітку воріт «Житлобуду».

У другому таймі гості з Мадриду продовжили контролювати м’яч, але подвоїти рахунок не змогли. Харківські футболістки кілька разів питалися загрожувати воротам суперниць, але відігратися не вдалося. В решті матч завершився з рахунком 1:0 на користь мадридського «Реалу».

Наступний матч в Лізі чемпіонів «Житлобуд-1» проведе на виїзді 13 жовтня проти французького ПСЖ, який в першому матчі обіграв з рахунком 2:0 клуб «Брейдаблік» з Ісландії.