Харківські гонщики на мажорній ноті завершили Кубок України

В минулі вихідні в Полтаві відбувся завершальний п’ятий етап Кубка України з автомобільного спорту картинг, на якому харків’яни посіли перше та друге місце. Участь в змаганнях приймали найсильніші гонщики з усієї країни. Харківську область представляли спортсмени найтитулованішого вітчизняного клубу «Лідер», які є багаторазовими чемпіонами країни та володарями Кубку.

В швидкісному класі машин KZ-2 боротьба за «золото» фінального етапу розгорілася між харків’янином Олександром Дерюгою та киянином Єгором Скалею. Суперництво було за кожний міліметр траси та за кожну секунду. В решті перемогу здобув спортсмен клуба «Лідер» Олександр Дерюга. Киянин став другим.

В цьому ж класі в першій десятці опинилися ще два харківських гонщика. Олексій Телюк фінішував в суперфіналі третім, але у підсумковому протоколі посів 5-е місце. Кирило Абсалямов зайняв 9-е місце.

В свою чергу, в класі машин National rotax-junior харківський гонщик Станислав Дячина, фінішував другим в передфінільному заїзді та третім в фінальному і суперфінальному, та в підсумку посів друге місце.

Сезон національних змагань у картингу підходить до завершення. Попереду лише два старти - Кубок Співдружності, який 16 та 17 жовтня відбудеться в місті Кам’янське Дніпропетровської області, а також «Меморіал Пам’яті» 23 та 24 жовтня в Полтаві.