Харківщина вперше приймає чемпіонат України зі стрибків на акробатичній доріжці

Харківщина вперше приймає чемпіонат України зі стрибків на акробатичній доріжці
Фото

З 7 по 10 жовтня у Харкові в спортивному комплексі ХНУПС проходить юніорський чемпіонат України та Всеукраїнські змагання серед дорослих зі стрибків на акробатичній доріжці, які зібрали 160 спортсменів з дев’яти областей країни.

Під час урочистої церемонії відкриття чемпіонату учасників від Харківської облдержадміністрації привітав начальник Управління у справах молоді та спорту Костянтин Ананченко та побажав спортсменам здоров’я, наснаги та здійснення мрій.

Як зазначила головний суддя змагань Марина Романова, Харків вперше приймає чемпіонат України зі стрибків на акробатичній доріжці. На змаганнях зібралися усі найсильніші спортсмени країни, в тому числі члени збірної команди. Серед них дві харків’янки Софія Теплухіна та Руслана Кваченко, які вже відібралися на чемпіонат світу, що в листопаді цього року відбудеться в столиці Азербайджану.

В перший день чемпіонату України були розіграні медалі в командних змаганнях. На рахунку харківських акробатів - дві срібні нагороди. В змаганнях серед юніорок Софія Теплухіна, Катерина Федота, Інга Козуб та Олександра Познякова поступилися «золотом» збірній Сумської області. Третє місце посіла команда Дніпропетровської області.

Серед юніорів Даніїл Шутенко, Ярослав Колесніков, Тимофій Червоний та Денис Минайлов також стали срібними призерами. Перемогу одержала команда Сумської області, а збірна Дніпропетровської області посіла третє місце.

«Дуже приємно, що у фінальній частині чемпіонату стільки харківських спортсменів. Вже сьогодні у нас з’являються великі претензії на високі результати і на міжнародних змаганнях. Дві наші спортсменки потрапили до складу збірної та представлятимуть Україну та Харківщину на чемпіонаті світу. Вважаю, що на чемпіонаті України вони зможуть в черговий раз себе проявити та перевірити свої сили напередодні важливого старту», - зазначив Костянтин Ананченко.