Харківські велогонщики успішно завершили сезон з маунтінбайку

В Чернівцях з 29 вересня по 3 жовтня відбулися останні національні змагання з велоспорту МТБ в цьому сезоні, за підсумками якого харківські спортсмени здобули 7 золотих, 9 срібних та 5 бронзових нагород. За підсумками п’яти етапів чемпіонатів України в гонці шорт-трек та гонці крос-кантрі, а також чотирьох етапів в гонці елімінатор переможцями та призерами цього сезону стали:

- Роман Циркунов (молодші юнаки) - 1-е місце крос-кантрі, 3-е місце шорт-трек, 3-е місце крос-кантрі

Крім того були розіграні медалі чемпіонату України в дисципліні байкер-крос. Чемпіоном України серед юніорів став Ілля Рибін, серед дівчат перемогла харків’янка Аліса Васильєва, а Карина Гейда посіла третє місце серед юніорок.