До Харкова повернувся великий хокей

Харківський хокейний клуб «Рулав Одд» зіграв свої перші домашні матчі в Українській хокейній лізі. 8 жовтня на льодовій арені «АйсХолл» харків’яни порадували своїх вболівальників перемогою над херсонським «Дніпром». Матч видався напруженим, а досягти результату харківські «вікінги» спромоглися лише в серії буллітів.

Пропустивши шайбу в власні ворота на 15-ій хвилині першого періоду після влучного удару Євгена Ратушного, господарі льоду досить швидко змогли відігратися. На 20-ій хвилині матчу рахунок зрівняв Дмитро Пугачов. Наступний період був за гостями з Херсону - на 29-ій хвилині «Дніпро» уперед вивив Булат Хамматов. Відігратися гравці «Рулав Одд» змогли лише наприкінці матчу - на 59-ій хвилині шайбу у ворота суперників закинув Євген Абаджян. Овертайм пройшов без голів, а в серії буллітів влучнішими були харківські хокеїсти. Вирішальний кидок виконав Ілля Басков. Таким чином, вигравши матч з рахунком 3:2, «Рулав Одд» оформив свою першу домашню перемогу.

В свою чергу, наступний матч приніс «вікінгам» першу домашню поразку. 10 жовтня вони поступилися вдома ХК «Кременчук». Вже після першого періоду «Рулав Одд» програвав супернику 0:2. Влучними кидками у ворота харків’ян відзначилися Всеволод Толстушко та Артем Дубінін на першій та шостій хвилинах матчу, відповідно. У другому періоді «Кременчук» зусиллями Тимофія Савицького на 31-ій хвилині потроїв рахунок на табло. Скоротити відставання на 35-ій хвилині зміг гравець харківського клубу Кирило Бондаренко, але наприкінці другого періоду «вікінги» пропустили четверту шайбу. На 40-ій хвилині її закинув Іван Савченко. Спроби «Рулав Одд» в заключному третьому періоді уникнути поразки були марними. Лише на останній хвилині Артем Лесніков трохи скоротив рахунок. Врешті гра завершилася перемогою гостей з Полтавської області 4:2.

Наступний матч чемпіонату України «Рулав Одд» проведе також вдома. 14 жовтня суперником стане хокейний клуб «Краматорськ».